Eksploatacja zegarka


Uwagi dotyczące eksploatacji:

  1. Zegarek należy chronić przed kurzem, zanieczyszczeniami, nadmierną wilgocią i mrozem.
  2. Nie należy poddawać zegarka nagłym zmianom temperatury (np. po nagrzaniu zegarka zanurzać go w zimnej wodzie, korzystać z sauny itp.)
  3. Jeżeli w zegarku pojawi się para wodna lub woda należy niezwłocznie zgłosić się do centralnego punku serwisowego lub skontaktować się ze sprzedawcą w celu uzyskania dalszych instrukcji.
  4. W przypadku uszkodzenia koperty, szkła, koronki lub przycisków nie wolno dopuścić do kontaktu zegarka z wilgocią i powinno się niezwłocznie zgłosić się do centralnego punku serwisowego lub skontaktować się ze sprzedawcą w celu uzyskania dalszych instrukcji.
  5. Firma Timex Group Polska nie ponosi odpowiedzialności za błędy w działaniu zegarków i dedykowanego do nich oprogramowania w przypadku, gdy urządzenia wykorzystywanego synchronizacji i obsługi zegarka posiadają niepełne, nielegalne, nieprawidłowo zainstalowane oprogramowanie (system operacyjny, sterownik, itp.) lub gdy brak synchronizacji spowodowany jest nieprawidłową konfiguracją urządzeń (blokady powodowane przez zabezpieczenia antywirusowe, brak aktualizacji oprogramowania i systemu)


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl